Broek Gizem stone – J LABEL

139,95

Prachtige enkellange broek die je het hele jaar kunt dragen. Eindeloos te combineren met een blouse, trui of t-shirt en laarzen, sneakers, hakken of platte schoenen. De broek is gemaakt van een heerlijk zachte, wat dikkere stof die mooi om je heupen valt.

  • Materiaal: 100% biologisch katoen
  • Merk: J LABEL
  • Kleur: stone / ecru
  • Maatvoering: valt normaal
Maat :
+ -5 more
Wis selectie
Artikelnummer: BRGIZ-STO Categorieën: ,
 

Beschrijving

Prachtige enkellange broek Gizem van J LABEL in de kleur stone (ecru): een heerlijke broek die je het hele jaar kunt dragen. Eindeloos te combineren met een blouse, trui of t-shirt en laarzen, sneakers, hakken of platte schoenen. De broek is gemaakt van een heerlijk zachte, wat dikkere stof die mooi om je heupen valt.

  • Materiaal: 100% biologisch katoen
  • Merk: J LABEL
  • Kleur: stone / ecru
  • Fair geproduceerd in: Turkije, in een GOTS en BSCI gecertificeerde fabriek

Model en maatvoering
Het model op de foto is 1.78 m en draagt maat S.

Extra informatie

Kleur

,

Materiaal

Merk

Productcategorie

Materiaal

Biologisch katoen

Katoen voelt zacht aan op je huid, is van nature sterk vochtopnemend en heeft een goed luchtdoorlatend vermogen. Biologisch katoen wordt verbouwd zonder gebruik van schadelijke insecticiden, pesticiden of kunstmest en wordt gesponnen zonder toevoeging van chemicaliën. Er wordt gebruik gemaakt van een natuurlijke bemesting en bescherming zoals vlinders. Ook gelden er in de biologische landbouw strengere regels voor het gebruik van water en mogen er geen genetisch gemodificeerde planten worden gebruikt.

Over het merk

J LABEL

J LABEL is een inspirerend Nederlands modemerk dat eerlijke productie en duurzaamheid hoog in het vaandel heeft. De collectie staat bekend om de eigentijdse ontwerpen met een ‘bohemian vibe’. Heerlijk draagbaar, vrouwelijk en kleurrijk, met soepel vallende duurzame stoffen en prachtige kleuren: wij zijn fan!

Eerlijke productie met sociale impact
Oprichters Janneke en Judith hebben er bewust voor gekozen om hun collecties te laten produceren in India en China, om juist daar een positieve sociale impact te kunnen hebben voor de mensen die dat het hardst nodig hebben. De productie vindt plaats in gecertificeerde fabrieken die zorgvuldig door henzelf zijn bezocht en zijn geselecteerd op hun sociale impact. Het grootste deel van de collectie wordt geproduceerd in New Delhi in India, in een fabriek die zich richt op het empoweren van vrouwen en een eigen trainingscentrum heeft om mannen en vrouwen uit rurale gebieden op te leiden. J LABEL is bovendien volledig transparant over de productielocaties: van ieder item wordt precies aangegeven in welke fabriek het is gemaakt.

Milieuvriendelijk en vegan
J LABEL doet veel om de milieu-impact zo laag mogelijk te houden. Er worden uitsluitend duurzame en vegan stoffen gebruikt, zoals FSC viscose, biologisch katoen en kapok en waar mogelijk worden restpartijen gebruikt. De stoffen van J LABEL zijn bovendien Oeko Tex gecertificeerd. Daarnaast worden ook alle andere aspecten van de productie en het transport zo milieuvriendelijk ingericht. De verpakkingen voor het transport zijn bijvoorbeeld gemaakt van gerecycled karton en biologisch afbreekbaar plastic. De CO2 uitstoot van het transport wordt gecompenseerd door bomen te planten via Trees for All.

> Bekijk alle items van J LABEL

Dit vind je misschien ook leuk …