Ketting Edges – messing

34,95

Lange ketting met 7 afgeronde hoeken, gemaakt van messing; een meer duurzaam alternatief voor goud. Minimalistisch in ontwerp maar toch een echte eyecatcher!

  • Materiaal: messing
  • Fair geproduceerd in: Jaipur, India
  • Merk: ting goods
  • Lengte ketting: 70 cm
  • Afmetingen hanger: 30 mm Ø
Helaas uitverkocht

Uitverkocht

Artikelnummer: NECK-EDG-MES Categorieën: , , ,
 

Beschrijving

Lange ketting Edges met 7 afgeronde hoeken, gemaakt van messing; een meer duurzaam alternatief voor goud. Minimalistisch in ontwerp maar toch een echte eyecatcher!

  • Materiaal: messing
  • Fair geproduceerd in: Jaipur, India
  • Merk: ting goods
  • Lengte ketting: 70 cm
  • Afmetingen hanger: 30 mm Ø

Extra informatie

Materiaal

Merk

Productcategorie

Over het merk

ting goods

ting goods is ontstaan doordat eigenaren Laura en Chris veel door Azië reisden en graag wat terug wilden doen voor de mensen daar. In 2011 startten ze hun winkel in Berlijn, om mensen uit Azië toegang te geven tot de Europese markt. De ontwerpen zijn een combinatie van Aziatisch en Scandinavisch design, met duurzaamheid als uitgangspunt. Als duurzaam alternatief voor goud wordt messing gebruikt. De sieraden worden gemaakt in Jaipur (India) om daar banen te creëren voor mensen met een eerlijk loon en goede werkomstandigheden.

ting goods doneert daarnaast 5% van haar winst aan Butterflies India (www.butterflieschildrights.org), dat verschillende projecten heeft voor straatkinderen (voornamelijk in Delhi), en hen helpt om uit de armoede spiraal te komen.

> Bekijk alle sieraden van ting goods