Sokken Klara zwart – Swedish Stockings

Mooie sokken zwart met elegante breistructuur, gemaakt van gerecycled polyamide. Helemaal hip in open schoenen. Leuk als kadootje voor de feestdagen!

  • Materiaal: 97% gerecycleerd polyamide, 3% elasthaan
  • Merk: Swedish Stockings
  • Kleur: zwart
  • Maatvoering: valt normaal
Helaas uitverkocht

Dit product is momenteel niet op voorraad.

 

Beschrijving

Mooie sokken Klara van Swedish Stockings in zwart met elegante breistructuur, gemaakt van gerecycled polyamide. Helemaal hip in open schoenen. Leuk als kadootje voor de feestdagen! Gemaakt in een zero-waste, emissievrije fabriek in Italië.

  • Materiaal: 97% gerecycleerd polyamide, 3% elasthaan
  • Merk: Swedish Stockings
  • Kleur: zwart
  • Fair geproduceerd in: Italië

Model en maatvoering
De maatvoering is normaal.

Extra informatie

Kleur

Materiaal

,

Merk

Productcategorie

Over het merk

SKFK

Sinds 2003 is dit Baskische merk een voorloper op het gebied van duurzame mode en het gebruik van duurzame stoffen. In 2013 kreeg Skunfunk als eerste kledingmerk in Spanje een GOTS certificering en in 2017 als eerste het Fairtrade Max Havelaar keurmerk. De kleding wordt gemaakt van gecertificeerd (GOTS) biologisch katoen, lyocell en gerecyclede stoffen. De productie van de kleding vindt plaats in Europa, India en China wordt (uiteraard) fair geproduceerd.

Qua stijl is SKFK urban, comfortabel en tijdloos, geïnspireerd op kunst en cultuur en ontworpen. De kleding van SKFK is vaak nét even anders dan anders, en daar houden wij van!

> Bekijk alle items van SKFK